Vile ne shitje

Numri i njoftimit: 48127 | Postuar në: 28.10.2016, 19:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 6

Sipërfaqja: 700

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 00

Çmimi: 400.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


2 kate + papafingo 3 dhoma dhe banjo secili kat me shkalle te brenshme . Ballkon dhe oborr . Uje dhe drita 24 ore . Perballe tirana bank tek ish astiri

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Loni martelo