Mikrovale

Numri i njoftimit: 48093 | Postuar në: 24.10.2016, 14:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshe dhurate nga Franca por nuk e perdorim eshte ne kushte te shkelqyer. Eshte perdorur shume pak

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Manjola