Ekonomiste

Numri i njoftimit: 47067 | Postuar në: 20.10.2016, 18:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Shërbime administrative / Kontabiliteti

Lloji i njoftimit: Shitet


Ekonomiste part time , per mbajtjen e dokumentave te cdo lloj biznesi mbyllje bilancesh mujore apo vjetore me cmim shume te arsyeshme dhe ne baze te legjislacionit ne fuqi.
kontakt
+355675135597

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 blerta