Shitet, jepet me qera

Numri i njoftimit: 47049 | Postuar në: 18.10.2016, 15:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60.000 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkoj te shes, jap me qera ose te gjej nje partner ne investim pasi toka ndodhet fare prane bregdetit te pasur dhe te pashfrytezuar te Tales. Behet fjale per 3 dynym toke are e cika ka rruge nga te dyja anet dhe eshte e pajisut me dokumenta te rregullta

 Lezhë     Shënkoll

Dërgo E-mail

 Kastriot Gjaci