Phone 7

Numri i njoftimit: 47038 | Postuar në: 17.10.2016, 13:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iPhone 7

Çmimi: 800 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


I sapo ardhur nga gjermania

 Kukës     Shishtavec

Dërgo E-mail

 disha