KAMERA SIGURIE

Numri i njoftimit: 47027 | Postuar në: 16.10.2016, 11:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 399 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


KAMERA SIGURIE

KONFIGURIMI ME INTERNET ,SKA NEVOJE PER IP STATIKE
PAMJE REALE NE SMARTPHONE

OKAZION 399 EURO

PAISJA DVR HDCVI HD 4 CHANNEL
4 KAMERA HD 720p ME 25 METRA INFRA PER TE PAR NATEN

HDD 1 TERA 7200 RPM ME RREGJISTRIM DERI NE 1 MUAJ

MONITOR 17 INCH FULL HD

KABELL 4×25M RG59

KARIKUES PER KAMERAT DHE GJITHE AKSESORET SHTESE

JU SHERBEJME NE MONTIM DHE KONFIGURIM TE TE GJITH SISTEMIT NGA FILLIMI NE FUND PER 60EU
6 Muaj Garanci
Per 640 mije leke te vjetra i gjithe ambienti juaj kompletohet me kamera sigurie

PER ME TEPER NA NDIQNI NE FB https://www.facebook.com/shopon24h

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 SECURITY >(Ndërmarrje)