Iphone 7 .I sapo ardhur nga gjermania

Numri i njoftimit: 47025 | Postuar në: 15.10.2016, 17:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iPhone 7

Çmimi: 800 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


I sapo ardhur nga gjermania

 Kukës     Shishtavec

Dërgo E-mail

 disha