Shiten 2. Copa T5 2009 dhe 2006

Numri i njoftimit: 47020 | Postuar në: 14.10.2016, 21:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: T5 të tjera

Viti: 2009

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 7 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 2 Copa 1.9 TDI. T5 viti 2009 dhe 2006 me libra te servisit + nje Renault viti 2010 qmimi me marrveshje +37744922285 viber tango whatsapp. Vetirat jan ne kosov a

 Kukës     Kukës

Dërgo E-mail

 Izja