Zyre Kontabiliteti

Numri i njoftimit: 46989 | Postuar në: 10.10.2016, 14:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Shërbime administrative / Kontabiliteti

Lloji i njoftimit: Shitet


Studio Kontabiliteti
Ofroj : Mbajtje te kontabilitetit te cdo lloj biznesi i madh i vogel i mesem apo te cdo lloj fushe ndertim ,bar etj
Konsulenca financiare sherbim dhe ne terren .
Mbyllje bilancesh tre mujore apo vjetore .
Kurse kontabiliteti
Kurs i programit finance 5
ofrojme ndihme per cdo lloje teme te diplomave ne fushen e kontabilitetit . Kurse individuale dhe ne grup ku ju mund te percaktoni diten dhe oren qe deshironi .

Cilesi ne sherbim dhe cmimet me te arsyeshme ne treg.
kontakt
+355675135597

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 BLERTA