Magazine ne shitje!

Numri i njoftimit: 46981 | Postuar në: 08.10.2016, 18:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 81

Çmimi: 30.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë nën tokë në një pallat me adresë te Bulevardi Bujar Bishanaku në qendër të qytetit të Shkodrës. Magazina ka një sipërfaqe totale prej 81m2 dhe ka si cilësi të tjera:

-dy hyrje të veçanta
-dyer hekuri
-e shtruar e gjitha me pllaka
-dritare për ajrosje

Magazina ndodhet në një lagje të sigurtë, me roje sigurimi 24orë/ditë.

ÇMIMI 30.000€

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate