Atlete dhe kepuca

Numri i njoftimit: 46956 | Postuar në: 05.10.2016, 10:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Mantilla

Madhësi: 104

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 1.000 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për djem

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shiten total Atlete.qizme .kepuca te perdorura.likujdim edhe kembejm me makin te vogel

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Agron