Krevat druri per femije

Numri i njoftimit: 46908 | Postuar në: 29.09.2016, 19:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7.000 Lekë

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Krevate fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Cilesor prej druri. I pajisur me dyshek dhe jorgan. Krahet rregullohen ne 2 pozicione. I ri do te kushtonte 15-20.000 leke.

 Tiranë     Farkë

Dërgo E-mail

 Ardi