*SUPER OKAZION PER PAK DITE*MERCEDES-BENZ C220 CDI

Numri i njoftimit: 46889 | Postuar në: 27.09.2016, 14:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 220

Viti: 1999

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Tiptronik

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.450 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


MERCEDES BENZ C KLAS 220 CDI AUTOMAT ELEGANCE KLIMA AUTOMAT ...FUND i VITIT 1999
makina esht ne gjendje shum te mbajtur si nga ana motorike dhe xhenerike te gjitha sherbimet ebera ne koh me dokumentAT I MBAROJNE NE JANAR 2017... goma te reja vaj filtra te nderuara nuk vini dor per asgje SEPSE JAM SHUME MERAKLI PER MAKINAT,,, xhama elektrik sendile elektrike me ngrohje...MAKINA NUK ESHTE LODHUR ASPAK SEPSE ESHTE PERDORUR NGA PERSON JURIDIK DHE ESHT PERDORUR VETEM PER FAMILJE SEPSE KAM LEVIZUR ME MAKINEN E PUNES GJITHMONE..E SHES PER ARSYE SE DO EMIGROJ JASHTE SHTETIT PER PAK DITE .. AI QE I NJEH MAKINAT NUK DO TA NEN VLERESONTE ASPAK..PRES VETEM BLERES SERIOZ..per me shum kontaktoni NE NR CEL +355697772937 (VIBER)( WHATS APP).cmimi 3450 euro PAK i diskutushem.
JU FALEMINDERIT !

 Lushnjë     Lushnje

 BASHKIM