Kitare akustike

Numri i njoftimit: 46868 | Postuar në: 24.09.2016, 23:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 180 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kitre akustike .e pa perdorur
Ngjyr qershie e erret .
Cmimi 180 €

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 Sonja