shitet apartament

Numri i njoftimit: 4683 | Postuar në: 15.10.2013, 22:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Apartament 2+1 ne vlore ne krahe te rruges trans-ballkanike prane zones se quajtur "skele". Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. Shitet per arsye studimi. Pervec shitjes jam i interesuar ne nje shkembim te mundshem me nje apartament ne tirane.

 Vlorë

Dërgo E-mail

 teodor