Rrethore

Numri i njoftimit: 46817 | Postuar në: 30.09.2016, 00:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.000 Lekë

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Kujdes për bebe

Lloji i njoftimit: Shitet


Rrethore e markes Bertoni, 1 muaj e perdorur, ne gjendje shume te mire. Me nivele ne varesi te moshes se femijes, sherben dhe si tavoline per te ngrene.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Senada