Shesim Kjoske

Numri i njoftimit: 46812 | Postuar në: 17.09.2016, 18:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.500 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim nje kjoske ne gjendje shume te mire e kompletuar me dollape brenda me tende nga jashte dhe e gatshme per cdo lloj biznesi.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Ardit