Fjalor i gjuhes sotme shqipe

Numri i njoftimit: 4676 | Postuar në: 14.10.2013, 23:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Libra dhe Literaturë / Libra / Libra antikë

Lloji i njoftimit: Shitet


Fjalor i gjuhes sotme shqipe
Përshkrim: Disponojme fjalor te gjuhes sotme shqipe ne gjendje te mire fizike.
Pershkrimi:
Permban 42.000 fjale,Kopertine Jeshile,Faqe 2273 botim i viti 1980.

Kontakto:+355 (0)694224342
Gjendja: E përdorur

 Elbasan

 bledi