Toke 600 m2 + objekt 5 katesh

Numri i njoftimit: 46697 | Postuar në: 21.02.2017, 12:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 600

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 170.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Sarande SHITET I GJITHE OBJEKTI (total660 metra katror) me token per rreth ME NJE CMIM OKAZION,ka nje pozicion shumë të mirë me pamje nga deti dhe afër rrugës kryesore.Pozicionohet ne zonen me te frekuentuar te Sarandes nga turistet dhe vendasit,zona ku ndodhen lokalet dhe resortet me te njohura si: Santa Quaranta,Disko Mango,bougainville etj.
Ka siperfaqe toke e cila mund të përdoret për pishinë ose lulishte.Nxitoni ta perfitoni,na kontaktoni +35585220265

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Pavlo agency