ofroj kurse te gjuhes gjermane per femije

Numri i njoftimit: 4663 | Postuar në: 14.10.2013, 10:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Arsimim i mëtejshëm

Lloji i njoftimit: Shitet


Zhvillojme kurse gjermanisht,per femije ne menyre individuale kurset i zhvillojme ne shtepi me metoden TAMBURINI kjo eshte nje metode për fëmijë, ku gjuhët e huaj do të mesohet nëpërmjet këngëve, lojërave, dhe gjithçka që nevojitet për të mësuar gjuhën.
Adresa Unaza RE Lagja astir
cmimi 500 lek/ora
nr cel 0695154894

 Tiranë

Dërgo E-mail

 pellump