shitje e nje shtepie 2 kateshe

Numri i njoftimit: 4624 | Postuar në: 10.10.2013, 16:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet nje vile 2 kateshe,120 metra katror dhe 300 metra katror oborr i garantuar me drita e uje 24ore..shtepia ndodhet ne lagjen numer 6 ne bathore ..

 Tiranë

Dërgo E-mail

 shuger gaxha