shesh peshqira banjoje

Numri i njoftimit: 4597 | Postuar në: 08.10.2013, 13:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Banja, Tualet, Dush / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shes 25 cope peshqira saune te ardhur nga hollanda te paketuara me perberje pambuk i paster. me permasa 140*70cm.

 Tiranë

 xhoi company