tulla shah mat

Numri i njoftimit: 4570 | Postuar në: 06.10.2013, 12:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Materiale ndërtimi

Lloji i njoftimit: Shitet


shesim tulla shah mat per furra buke dhe oxhaqe te medhenje

 Elbasan

 aureld