shitet shtepia dy kateshe me tet dhoma

Numri i njoftimit: 457 | Postuar në: 17.10.2012, 10:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 8

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: 350 metra trull

Çmimi: 100.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


shitet shtepia dy kateshe me tet dhoma .shtepia eshte 140 metra katror dhe gjithsej 350 metra trull.shtepia shitet per arsye migrimi .lagjja bakushe visha fush kruj.me dy hyrje me dokumenta te rregullta.

 Krujë

Dërgo E-mail

 darling thaci