Shes Apartament

Numri i njoftimit: 45689 | Postuar në: 26.04.2018, 06:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 90

Ngrohja: Te tjera

Kati: 0

Çmimi: 23.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet:Apartament 90m2 i ndare ne dy hyrje njera 30 m2 (korridor banje dhome dhe tjetra 60 m2.(sallon guzhine banje dhome gjumi) .Te dyja dyert e blinduara,hyrjet te rregulluara te mobiluara pallat i ri 4 katesh kati perdhes.me hipoteke te rregullt
💰Cmimi:23000 Euro i diskutueshem
Vendndodhja:Lagj2 Prapa Mitropolise Korce.Aktualisht ambjentet jane dhene me qira
☎️ Kontakt:viber.sms cel:+355692137801.

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 ilir