SISTEM KAMERASH SURVEJIMI

Numri i njoftimit: 45675 | Postuar në: 02.09.2016, 11:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 520 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


4Kamera 2MP HD + DVR HD + 100M Kabell Rg59 + HDD 2TB+MONITOR 17''

Ne cmim jan te perfshira :

2Kamera te Brendshme HD 2MP me infra 50M dhe per naten.

2Kamera te Jashtme HD 2MP me infra 80M dhe per naten.

1DVR 4Kanaleshe HD 1080P
Kontroll nga telefoni PA PERDORUR IP STATIKE.

Hard Disk ( HDD 2TB 7200RPM ) 2Terrabyte

100Metra Kabell RG59+DC (Video + Ushqim) per kamerat + Fishat

Bllok ushqimi per kamerat

MONITOR 17''

 Tiranë     Qendra

 SECURITY >(Ndërmarrje)