SISTEM KAMERASH SURVEJIMI

Numri i njoftimit: 45674 | Postuar në: 02.09.2016, 11:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 399 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


4Kamera 1.3MP HD + DVR HD + 100M Kabell Rg59 + HDD 1TB

Ne cmim jan te perfshira :

2Kamera te Brendshme HD 1.3MP me infra 20M dhe per naten.

2Kamera te Jashtme HD 1.3MP me infra 50M dhe per naten.

1DVR 4Kanaleshe HD
Kontroll nga telefoni PA PERDORUR IP STATIKE.

Hard Disk ( HDD 1TB 7200RPM ) 1Terrabyte

1000Metra Kabell RG59+DC (Video + Ushqim) per kamerat + Fishat

Bllok ushqimi per kamerat

MONITOR 17''

 Tiranë     Qendra

 SECURITY >(Ndërmarrje)