OKAZION 2+1 NE ELBASAN

Numri i njoftimit: 45666 | Postuar në: 19.06.2017, 11:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Qendrore

Kati: 9

Çmimi: 33.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


SHITET OSE NDERROHET ME APARTAMENT NE PLAZH DURRES ME TE NJEJTEN VLER DHE CMIM
Apartament Ne shitje, ne qytetin è
Elbasani T 2+1 70mt Pallat i Ri, i sa perfunduar, me uje dhe energji ektrike 24 ore , Kati i 9* me ashensor// apartamenti eshte i kompletuar, me dyer te reja, dritare pwc me dopjo Xham// pllaka cilesore, banjo e gjere dhe e bollshme, me wc/bide/dhe pllake dushi// apartamenti eshte i sapo mobiluar i teri me mobilje te vitit 2016. Ballkoni eshte i gjere 1.70 dhe i gjate 3.90 mt Dhe eshte i aksesoruar me Dural pespa// Ne cdo kat te pallatit ndodhen totalisht 4 familje per kat// apartamenti shfaqet, ne ne dy ane te qytetit, lindje dhe perndim, zona eshte shume e qete, apartamenti ndodhet rreth 800mt ndaj qendres se elbasanit, prane apartamentit (lagjes) ndodhen ne distancen è 30mt, stazioni i trenit, bar kafe, supermerkato Big Market, farmaci, bukepjekes, ambulator, stacion autobuzash, fugonash, pishina, calicetto/tekstile, etj, etj, etj... CMIMI ESHTE 33mij Euro i diskutueshem ,APARTAMENTI ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA ME HIPOTEKE (tapi) Per me shume informacion me kontatoni ne numrin è telefonit whatsApp ose Viber 00393281998021 SOKOL HOLLA FALEMINDERIT

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Sokoli