Ambiente komerciale me qera ne Misto Mame

Numri i njoftimit: 45571 | Postuar në: 30.09.2016, 14:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 650

Çmimi: 3 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Zyra

Lloji i njoftimit: Me qira


Ambiente komerciale me qera ne zonen e Misto Mames, Tirane. Ambientet ndodhen ne katin perdhe, siperfaqet jane te ndryshme dhe shkojne ne rreth 650 m2, cmimet nisin nga 3 euro/m2 deri ne 5 euro/m2.

Na kontaktoni per detajet dhe viziten ne prone.

MJ290716-04

www.homeplus.al

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Homeplus Albania