VEGLA PALESTRE "PANATTA SPORT"

Numri i njoftimit: 45549 | Postuar në: 22.08.2016, 21:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 14.000 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


VEGLA PALESTRE "PANATTA SPORT" NE GJENDJE MJAFT TE MIRE , VEGLA FORCE DHE AEROBIE TE LLOJEVE TE NDRYSHME, AKTUALISHT NE GJENDJE PUNE

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Fatjon