Same hercules 160

Numri i njoftimit: 45532 | Postuar në: 19.08.2016, 22:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Same hercules 160
Ne gjendje sh mire te punes
Force terheqje 200kuintal e 6 pistonash i paisur me rimorko( me krik ne tre krahet)pllug.dhe bren
Tel0684755794

 Dibër     Maqellarë

Dërgo E-mail

 ylber burnazi