mercedes benz e class

Numri i njoftimit: 45523 | Postuar në: 03.09.2016, 22:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 200

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 25000

Transmetuesi: Automatike

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 6.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes mercedes benz e 200, viti fundi I 2003 ,
○Kambio Automatike (Tiptronik)
○Xhama elektrik
○Sedilje elektrike
○Pasqyra elektrike
○Pilot automatik
○Disqe alumini
○Sedilje me ngrohje
○Sedilje me fryrje
○Goma te reja
○Klima
○Telefon
○2 celesa origjinal
○Baxha
○Drita Xenon
○ limitator shpejtesie
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, dhe shume ekonomike ne konsum .Cmimi I diskutueshem. Nr cel:0695274424

 Berat     Berat

 arm