Shitet shtepi ne Durres

Numri i njoftimit: 4459 | Postuar në: 25.09.2013, 11:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 26 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepia ndodhet ne pishat e buta ne Golem .48 meter katror dhome gjumi ,sallon i madh me ambjent gatimi , me ballkon me pamje nga deti .
Pallati ka ambjentin e parkimit te makinave , parkun e lodrave per femije .
cmimi eshte 26mije euro.nr tel : 0693347233

 Durrës

Dërgo E-mail

 rudina