paisje per berber

Numri i njoftimit: 44485 | Postuar në: 12.08.2016, 01:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për flokë

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten paisje per berber te kompletuara ne gjendje shume te mire pune;banak, karike,lavatest, pasqyra ,dush, divana dy cope, tavoline ,tv 32, kondicioner si dhe paisje te nevojshme pune ;makina, gershere,tharese, mantela e shume gjera tjera te nevojshme,) paisjet shiten per aresye te mbylljes se aktivitetit (cmimi i diskutueshem )adresa rruga "siri kodra"

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 aurel