OKAZION!! SHITEN PASIJE PER BERBER

Numri i njoftimit: 44482 | Postuar në: 11.08.2016, 16:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 170.000 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes paisjet komplete te nje dyqani berber ne gjendje shume te mire pune, per arsye emigrimi.

 Tiranë     Qendra

 Aurel