nirvel

Numri i njoftimit: 44468 | Postuar në: 08.08.2016, 18:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


rreklam NIRVEL me permasa 0.85 m x 0.45 m me gdhendie dhe me ndricim LED

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 L.G