Telefon ne shitje

Numri i njoftimit: 44407 | Postuar në: 05.08.2016, 14:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Motorola

Modeli: 2016

Çmimi: 150 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Pak I perdorur me 8 giga memorie gjendje shum e mir

 Dibër     Peshkopi

Dërgo E-mail

 Endri