shtepi private

Numri i njoftimit: 4439 | Postuar në: 22.09.2013, 12:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shtepi private 2 kateshe me oborr 4 dhoma 2 dhome pritje 1 guzhin 2 banjo e mobiluar totalish me te gjitha mobiljet

 Lezhë

 ardian