Shtepi 1+1 (E kompletuar)

Numri i njoftimit: 4438 | Postuar në: 21.09.2013, 17:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Lagjja 13 Plazh , Durres. Apartamenti 131 ngjitur me Koralin. Me hipoteke + certifikate te re. 60.5 m2 + 4m sallon.
Pallat 8 Kat , hyrja ndodhet ne katin e 5 me anshesor.Okazion ne cmim.

 Durrës

Dërgo E-mail

 FreGer Plazh