Senior Web Developer

Numri i njoftimit: 44367 | Postuar në: 04.08.2016, 14:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Kompjutera, Internet, Telekom

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Joma Servizi S.r.l është një kompani që ofron Konsulcë Informatike në tregun Italian prej 15 vitesh, së shpejti edhe në Tiranë. Joma Servizi kërkon të punësojë për degën e saj në Tiranë:
- Senior Web Developer
Aplikantët duhet të plotësojnë kërkesat e mëposhtme:
- Të paktën 3 vjet eksperiencë në programim.
Njohuritë:
- PHP, Wordpress, CSS, Bootstrap, Javascript, jQuery, HTML5, CSS3
- Njohuri të mira të gjuhës italiane dhe angleze
Nëse përmbushni kërkesat e mësipërme, dërgoni CV tuaj në hr@jomaservizi.it, në gjuhën italiane

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Jomaservizi