shiten dy krevate gjumi tek

Numri i njoftimit: 4403 | Postuar në: 18.09.2013, 20:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Krevate

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten dy krevate gjumi tek te ber me porosi ne mdf I cilesis se lart eshte nderthurie e punimit te drurit dhe hekurit te rrahur sebashku me gedhendie ornamentesh ne siperfaqet e dukshme .

 Tiranë

 flori