shiten tavolin ngrenie druri dhe tavolin mesi xhami

Numri i njoftimit: 4355 | Postuar në: 15.09.2013, 00:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 18.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe karrige

Lloji i njoftimit: Shitet


Tavolin e madhe ngrenie me 6 karrike,druri shume pak e perdorur,ne gjendje shume te mire, hapet dhe per 2 karrige te tjera,
Tavolina e ,mesit eshte xhami ne gjendje shum te mire

 Tiranë

Dërgo E-mail

 shqipe