AlbTop.com IPTV Shqip | 300+ CH| Pa nderprerje

Numri i njoftimit: 43347 | Postuar në: 02.08.2016, 20:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Teknologjia pa tel / jokabllore

Lloji i njoftimit: Shitet


AlbTop ofron sherbimin IPTV me te lire per Shqiptaret. Vetem €7,50 ne muaj dhe ju mund te perfitoni 90+ kanale te gjitha ne shqip dhe gjithsej 300+ kanale. Pa nderprerje, kualitet dhe cilesi maksimale figure dhe transmetimi. Suport 24 ore ne 24 per c'do abonent!
Kontaktoni me ne ne :
Faqen tone ne Facebook: https://www.facebook.com/AlbTop/
Website-in tone: http://albtop.com/al/suport/
Email: contact@albtop.com
Telefon: +1 (302) 289-3853

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 AlbTop