APARTAMENT PER PUSHIME NE SARANDE

Numri i njoftimit: 43266 | Postuar në: 30.07.2016, 23:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament per pushime ne sarande e pershtatshme per 3 persona Me pamje fantastike nga deti dhe qyteti e paisur me Guzhin+Erkondishen+Lavatrice+Wifi DHE vetem 20 metra nga deti

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Arta