Apartamente dhe suita Sarande

Numri i njoftimit: 43248 | Postuar në: 05.09.2016, 11:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartamente dhe dhoma me qera ditore ne Sarande.Me mobilime moderne dhe bashkohore.ME PAMJE NGA DETI,me internet,kondisioner,parkim.Me cmime konkuruese.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 soni