pjese origjinale BMW dhe MINI

Numri i njoftimit: 43247 | Postuar në: 30.07.2016, 09:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Auto/motor pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten pjesete reja origjinale per rrjetin e makinave BMW dhe Mini.
Me garanci dhe me cmimet me te lira ne tregun shiptar dhe te huaj

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 blenard