GARSONIERE ME QERA PER PLAZH

Numri i njoftimit: 43192 | Postuar në: 27.07.2016, 09:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


GARSONIERE PLAZHI E MOBILUAR NE MENYRE KOMODE ME GUZHINE GATIMI TV; FRIGORIFER ETJ UJE DHE DRITA 24 ORE ME VENDE PARKIMI AUTO ;NE PALLAT TE RI KATI 4 ME ASHENSOR ;TE MARINA VLORE 0692290314

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 ALTIN