Fonie e Kompletuar Audio per Dj ose Lokal

Numri i njoftimit: 42982 | Postuar në: 15.07.2016, 15:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.800 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


2 bokse Gemini kolon 3 rrugesh 2400 Wat
1 amplifikator 2400 Wat 2 + 4dalje
1 mixer Vmx 300
Si dhe te gjitha kabujt per lidhjet
Te perdorur

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 seit