playstation 3, me cip

Numri i njoftimit: 42962 | Postuar në: 14.07.2016, 17:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 180 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojra PC dhe Video Lojra / Lojra për Sony PS Playstation

Lloji i njoftimit: Shitet


playstation esht ne gjendje super dhe ska asnje problem e shes per arsye mosperdorimi pasi kam 4 . ai ka 4 lojra dhe nje leve , ka pes 12, pes 13, call of duty , piratet e karaibeve.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 vilson