Shitet Krevat femijesh

Numri i njoftimit: 42953 | Postuar në: 14.07.2016, 00:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 22.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Krevate fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet krevat femijesh Bopita 60*120 prej druri ngjyre portokalli bashke me dyshekun shume pak e perdorur ne gjendje shume te mire, montohet dhe cmontohet lehtesisht, me 2 pozicione mbajtese dysheku, 22000 Lekë I diskutueshem. Kontaktoni: 0682126198.

 Tiranë     Babrruja, Kinostudio

Dërgo E-mail

 Probux